top

ژوپینگ چیست به همراه مدلهای جدید بدلیجات در فروشگاه زرلوکسچهارشنبه 02, اکتبر 2019

بدلیجات ژوپینگ

ژوپینگ چیست به همراه معرفی مدلهای جدید این برند

ژوپینگ یا همان شوپینگ به انگلیسی( Xuping ) به یک برند مد و فشن چینی گفته می شود که در دنیا آن را با محصولات بدلیجات می شناسند.

این برند بدلیجات از سال ۱۹۹۱ کار خود را در کشور چین شروع کرد و عمده بازارها و فروشگاههای آنها در اکثر شهرهای چین از جمله گوانگجو وجود دارد.

غیر از ایران بیشترین صادرات این محصولات به کشورهای اروپایی و حتی آمریکا نیز می باشد.یکی از مواردی که باعث شده است این برند نسبت به سایر رقبایش محبوب تر شود به دلیل استفاده از رنگهای خاص تری نسبت به سایر برندها می باشد.همچنین نمایندگی ژوپینگ در اکثر کشورهای جهان وجود دارد و محصولات و بدلیجات این شرکت از طریق برخی نمایندگان در سراسر جهان نیز ارائه می گردد.

بدلیجات ژوپینگ
بدلیجات ژوپینگ

بدلیجات ژوپینگ را چگونه می توان تشخیص داد؟

در فروشگاههای اینترنتی بدلیجات و زیورآلات مانند زرلوکس همیشه برند محصولات ذکر می گردد که می توانید به راحتی فقط با چند کلیک در هر زمانی از شبانه روز این محصولات زیبا و بادوام را درب منزل تحویل بگیرید.

اگر هم جایی خارج از فروشگاهها این محصولات را دیدید دقت داشته باشید که اصولا رنگ این برند بدلیجات کمی روشن تر از سایر برندها و حتی محصولات طلای ۱۸ عیار است.این درخشندگی و جذابیت باعث شده است که طرفداران بیشتری به خود جلب نماید.

حتی محصولات سفید و نقره ای هم نسبت به سایر محصولات بدلیجات و همچنین نقره و طلای سفید کمی تیز تر و درخشان تر هستند.

انواع محصولات ژوپینگ

از انواع محصولات ژوینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دستبند مارک ژوپینگ

گردنبند ژوپینگ

النگو ژوپینگ

گوشواره ژوپینگ

چرا محصولات شوپینگ گران تر هستند؟

اکثر محصولاتاین برند بزرگ نسبت به سایر برندها گران تر هستند چار که این برند روی محصولاتش اصولا از روکش های تیتانیوم و طلا استفاده می ک