top

بدلیجات ژوپینگ چیست به همراه مدلهای جدید در فروشگاه زرلوکسچهارشنبه 02, اکتبر 2019

بدلیجات ژوپینگ

بدلیجات ژوپینگ چیست به همراه مدلهای جدید

بدلیجات ژوپینگ یا همان شوپینگ به انگلیسی( Xuping ) به یک برند مد و فشن چینی گفته می شود که در دنیا آن را با محصولات بدلیجات می شناسند.

برند ژوپینگ از سال ۱۹۹۱ کار خود را در کشور چین شروع کرد و عمده بازارها و فروشگاههای آنها در اکثر شهرهای چین از جمله گوانگجو وجود دارد.

غیر از ایران بیشترین صادرات محصولات ژوپینگ به کشورهای اروپایی و حتی آمریکا نیز می باشد.یکی از مواردی که باعث شده است این برند نسبت به سایر رقبایش محبوب تر شود به دلیل استفاده از رنگهای خاص تری نسبت به سایر برندها می باشد.

بدلیجات ژوپینگ
بدلیجات ژوپینگ

بدلیجات ژوپینگ را چگونه می توان تشخیص داد؟

در فروشگاههای اینترنتی بدلیجات و زیورآلات مانند زرلوکس همیشه برند محصولات ذکر می گردد که می توانید به راحتی فقط با چند کلیک در هر زمانی از شبانه روز این محصولات زیبا و بادوام را درب منزل تحویل بگیرید.

اگر هم جایی خارج از فروشگاهها این محصولات را دیدید دقت داشته باشید که اصولا رنگ بدلیجات ژوپینگ کمی روشن تر از سایر برندها و حتی محصولات طلای ۱۸ عیار است.این درخشندگی و جذابیت باعث شده است که طرفداران بیشتری به خود جلب نماید.

حتی محصولات سفید و نقره ای ژوپینگ هم نسبت به سایر محصولات بدلیجات و همچنین نقره و طلای سفید کمی تیز تر و درخشان تر هستند.

چرا محصولات شوپینگ گران تر هستند؟

اکثر محصولات ژوپینگ نسبت به سایر برندها گران تر هستند چار که برند ژوپینگ روی محصولاتش اصولا از روکش های تیتانیوم و طلا استفاده می کند و همین مسئله باعث می شود که اکثر محصولات ژوپینگ رنگ شان ثابت بماند و تغییر رنگ ندهند و قاعدتا قیمت آنها نیز در بازار افزایش می بابد.

نکته قابل توجه در مورد بدلیجات ژوپینگ این است که در برخی از محصولات ژوپینگ که از لحاظ ساختار هم محکم و بادوام باشند در صورتی که رنگ آنها به سیاهی رفت می توانید با آبکاری مجدد دوباره از آن محصول تا سالها استفاده نمایید و در هزینه های خود صرفه جویی نمائید.

برندهای مشابه ژوپینگ چه برندهایی هستند؟

اصولا ژوپینگ به دلیل استفاده از طراحی ها و رنگبندی خاصش در بدلیجات سبک کاملا متفاوتی دارد و خیلی سخت است آن را با سایر بدلیجات مقایسه کرد.اما می توان این برند بزرگ را در کنار سایر بدندهای بدلیجات و اکسسوری از جمله سوارسکی و مونت بلانت نیز نام برد.

قیمت بدلیجات ژوپینگ در چه رنجی می باشد؟

اصولا محصولات ژوپینگ از سایر محصولات استیل کمی گران تر هستند و نکته مثبت آن این است که از سایر مارک ها و برند های بدلیجات مثل مونت بلانت و سوارسکی کمی ارزانتر هستند.رنج قیمت این محصولات از ۲۰ تومن شروع شده و تا یک میلیون تومان به بالا هم ادامه دارد.

برای مثال در حال حاضر قیمت یک گوشواره جنس ژوپینگ حدود ۳۷ هزار تومان در فروشگاه اینترنتی زرلوکس می باشد و قیمت یک نیم ست طرح گل ژوپینگ هم بالای ۶۰ هزار تومان در فروشگاه زرلوکس موجود است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید.