بدلیجات مارک دار
بدلیجات مقالات بدلیجات 

بدلیجات مارک دار و معرفی آنها

بدلیجات مارک دار دار در فروشگاه بدلیجات زرلوکس

بدلیجات مارک دار

برند کارتیر یا کارتیه

برند بدلیجات کارتیر
برند بدلیجات کارتیر

بدلیجات مارک دار کارتیر (carteir) یک برند بدلیجات فرانسوی در زمینه تولید بدلیجات و ساعت می باشد که بیش از صد و پنجاه سال قدمت دارد. نام این شرکت در حقیقت از خانواده ای گرفته شده که تا پایان سال ۱۹۶۴ میلادی مدیریت این شرکت را بر عهده داشتند.
دفتر مرکزی این برند هم اکنون در شهر پاریس مستقر می‌باشد.
برند کارتیر موفق به دریافت لقب جواهر پادشاهان از سوی یکی از پرنس‌های والس شده است. بدلیجات و جواهرات بسیار زیبا و جذاب زیادی از برند کارتیر طراحی شده‌اند که بسیاری از آن‌ها نیز جزو برترین‌های جهان هستند. از جواهرات سلطنتی تا سنگ‌های نیمه قیمتی بسیار جذاب، با طراحی‌های خاص و پیچیده همواره جهان را به تحسین واداشته‌اند.

برند مون بلان یا مونت بلانک

برند بدلیجات مونت بلانک
برند بدلیجات مونت بلانک

مون بلان یا مونت بلانک به انگلیسی (MONT BLANC)  که برگرفته از یکی از کوههای رشته کوه های آلپ در مرز میان فرانسه و ایتالیا به نام مون بلان می باشد.یک شرکت تولید کننده محصولات زیبایی و مد می باشد.

مون بلان یک نام فرانسوی است اما این شرکت در حال حاضر در کشور آلمان بوده و در زمینه تولید محصولات لاکچری از جمله زیورآلات و جواهرات و ساعت و عطر و ادکلن و کمربند و خودنویس های گران و شیک و … فعالیت می کند.

برند ژوپینگ یا شوپینگ

بدلیجات مارک دار

از ساختار نام این برند بدلیجات مارک دار می توان به راحتی حدس زد که این برند یک برند آسیایی و آن هم از نوع چینی می باشد.اما این نوع چینی با تمام انواع محصولات چینی که تابحال دیدید متفاوت است.برند ژوپینگ یا شوپینگ به انگلیسی (Xuping) یکی از بزرگترین برندهای جواهر سازی در چین است که آن را به یکی از صادر کننده های بزرگ بدلیجات و زیورآلات به قاره آمریکا و اروپا و همچنین آسیا تبدیل کرده است.

برند ژوپینگ سازنده انواع بدلیجات و زیورآلات و اکسسوری می باشد.کیفیت محصولات ژوپینگ در حال حاضر بالاترین کیفیت در بین محصولات چینی را دارا می باشد.رنگ های روشن تر بدلیجات و بسته بندی منحصر به فردش آن را میان سایر بدلیجات متمایز ساخته است.

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید